Strona Główna arrow Rada rodziców
Rada roidziców Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Rada Rodziców Zespołu Szkół Samorządowych

  • Przewodniczący - Witold Małachwiej

  • Zastępca - Dorota Kadela

  • Zastępca - Karol Wyszyński

  • Sekretarz -  Agnieszka Piaścik

  • Skarbnik - Rafał Grzymała

  • Członek - Małgorzata Zdrodowska

  • Członek - Adam Zaczek

Skład Komisji Rewizyjnej:

  • Joanna Nowak

  • Małgorzata Galanek

  • Patrycja Zegarzewska

 

Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności ststutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną . Wspieranie działalności ststutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym "sponsorem" tej działalności jesteście Państow Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły. Serdecznie prosimy o wsparcie i proszę pamiętać, że każda złotówka wpłacona przez każdego Rodzica wspiera edukację i lepszy rozwój jego dziecka.

Dzieci i ich rozwój jest najważniejszy!!! Warto o tym pamiętać!!

Przypominamy wysokość rocznej składki ( 45 zł ) na Radę Rodziców i prosimy o wpłatę.

Podajemy numer konta: 
Nr konta 47 8757 1011 2603 7123 2000 0010 - Bank Spółdzielczy w Łomży oddział Nowogród.